Online Avukatlık

Online Avukat Whatsapp Web Danışmanlık Avukat Abdulkadir AKILLAR Gaziantep Anlaşmalı, Çekişmeli Boşanma, Ceza, işçi, tazminat, idari dava, velayet, miras, tüketici avukatı

ONLİNE OLARAK HUKUKSAL SORUNLARINIZI CEVAPLIYORUZ

Online Avukatlık uygulamasında; Kişisel bilgileriniz ve sorularınız KVKK ve Avukatlık Kanunun Kapsamında gizli tutulacaktır. Gaziantep Avukatlık Ofisi

Hukuki sorunlar, önleyici ve koruyucu hukuki danışmanlık ile daha ortaya çıkmadan önlenebilecek bu da yaşam kalitenizi artıracak, maliyetleri aşağıya çekecektir.

Hukuki problemi ortaya çıkması anında hukuki danışmanlık acil tıbbi müdahale benzeri nasıl hayat kurtarıyorsa hukuki olarak da hak kaybının önüne geçebilmektedir.

İnternet ortamında hukuki danışmanlık artık büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaç; kişinin avukat tanıdığı olmaması, mesafenin uzaklığı, Türkiye dışında olması ya da konuyu anlatmaktan çekindiği için sorularını avukata yüz yüze soramaması gibi sebeplerdendir.

Avukatın, talep üzerine bilgi, birikim ve deneyimini profesyonel olarak görüşünü açıkladığı “danışmanlık hizmetinin” karşılığı ücret, kanun ve hakkaniyet gereğidir.

Nasıl doktor hasta muayenesi hizmetinden ücret alıyorsa ya da nasıl ki işçi işyerindeki çalışması karşılığında ücret alıyorsa avukatın da emeği, hukuki bilgisini sunması karşılığında danışma ücreti alması gayet doğaldır.

Avukata danışmanın yüz yüze veya şu anda olduğu gibi internet ortamında olması arasında hiçbir fark yoktur. Aynı şekilde hukuksal sorunla karşı karşıya kalan vatandaşın bu bilgiye ulaşması en doğal anayasal hakkıdır.

Bu nedenle yeni bir hukuk hizmetini sizlere sunmaya karar verdik. Gaziantep Avukatlık Ofisi

Online avukatlık desteği için büromuzca üç yöntem uygulanmaktadır;

*Bu yöntemlerin bazılarında Mesai saatleri zorunluluğu aranmaktadır. Seçeceğiniz yöntem için aşağıda ki butonları kullanınız.

 1. E-Mail üzerinden yazılı olarak görüşme ve destek:
  E-Mail Üzerinden Danışmak istediğiniz konu hakkında sorularınızla birlikte ayrıntılı bilgi tarafımıza ulaştıktan En Geç 24 Saat İçerisinde Ayrıntılı Yazılı Cevap Desteği
 2. Whatsapp programı ile cep telefonu üzerinden yazılı yada görüntülü görüşme yolu ile hukuki danışmanlık:
  (Bir saate kadar) “Online Hukuki Danışmanlık”
 3. Doğrudan sesli yanıt sistemi ile:
  Cep telefonu üzerinden müsaitlik durumuna göre sesli yanıt sistemi ile bir saate kadar.

(Danışma ücreti Avukat Asgari Ücret Tarifesine Göre Belirlenir)

Ücret Türkiye Barolar Birliği´nin Resmi Ödeme Uygulaması olan E-Tahsilat Sistemi Üzerinden Kredi Kartı yada kredi kartı kullanmıyorsanız banka havalesi kanalı ile yapılacaktır.

Ödeme danışmanlık hizmeti öncesinde başta alınacaktır ve ödeme alınmadan online destek verilmemektedir. Ödeme alındıktan sonra tarafınızla irtibata geçilecek ve hukuki danışmanlık hizmetinin gerçekleştirileceği tarih ve saat belirlenecektir. Belirlenen tarih ve saatte, tarafınızca hangi sistem seçildiyse o sistem kanalıyla hukuki hizmet karşılıklı olarak başlatılacaktır..

Başvuru ve Randevu için 0532 167 09 13 telefon numarasına gerek sesli gerekse Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ödemelerinizi Kredi kartı ile ister taksitli isterseniz peşin olarak Online Ödeme Yöntemiyle Gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlem için yukarıda ki linke tıklayıp açılacak ekranda ki yönergeyi takip ediniz.

(Online yapılan ödeme sonrası lütfen ödemenin hangi dosyaya ilişkin olduğu konusunda ofisimizi telefon ya da mail olarak bildirilmesi rica olunur)

Online Avukat Nasıl Avantaj Sağlar

Online Avukatlık Desteği
Ofis Ziyareti Ile Avukatlık Desteği
Ofisimizce Yerinde Avukatlık Desteği

Birçok mevzuda tercih edilen internetin ve online sistemlerin artık hukuk alanında da karşımıza çıkması;

Her şeyden önce zamandan tasarruf etme anlamına gelmektedir.

Çünkü sadece birkaç dakika içerisinde gerek telefon gerekse bilgisayar üzerinden merak ettiğiniz konuya dair bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde yol haritası çıkarabilir, plan oluşturabilirsiniz. Bu durum size avantaj sağlar.

Online Avukatlık Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle birçok şekilde iletişime geçebilirsiniz bunlar: 

 • İletişim kısmında bulunan formumuzu doldurarak,
 • Whatsapp aracılığı ile,
 • Mail aracılığı ile,
 • Veya doğrudan telefon ile.

Evliliklerini ayırmaya veya sonlandırmaya karar veren çiftlerin, mahkemenin belirsiz sonuçlarından kaçınmak ve her iki tarafın özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir çözüme ulaşmak için işbirliği içinde eğitilmiş avukatlar ve profesyonellerle çalışmalarını sağlamak.

Havale, EFT, Fast veya Kredi kartı ile ödeme almaktayız.

Sizin başvuru formunuzu en kısa sürede değerlendirerek bize ulaşmada kullandığınız aynı online platform üzerinden size geri dönüş yaparak bilgilendirmede bulunacağız. Veya doğrudan aradığınızda gün içinde randevulaşıp size gerekli zaman ayırılıp karşılıklı istişare ile süreci yöneteceğiz. Gaziantep Avukatlık Ofisi

gaziantep online avukatlik
WhatsApp
Avukata Soru Sor
Merhaba, daha fazla bilgi için, konusunda uzman avukat uygun bir ücret karşılığında size yardımcı olup yol haritanızı çizecektir.